H.P. 36 začínají implementovat EMA+

17. 04. 2020

H.P. 36 začínají implementovat EMA+

Společnost TESCO SW a.s. uzavřela smlouvu se společností H.P. 36 s.r.o. na zpřístupnění portálu EMA+ pro její aktivity. Bude jí sloužit jako užitečný nástroj v rámci její strategie maximálně zelektronizovat řízení revizních a údržbových činností firmy.

Společnost nabízí široké veřejnosti a zejména pro domácnosti opravy a revize rozvodů všech typů médií a sítí. Cloudová aplikace bude uživatelům umožňovat vedení evidence pasportních údajů a řízení revizí a údržbových procesů přímo v terénu za využití dálkově spravované databáze ovládané přes webové rozhraní a mobilní aplikaci. Bonusem může být je odstínění pracovníků v terénu od ryze administrativních úkonů a omezení mezilidského kontaktu daného aktuální epidemiologickou situací s cílem chránit v maximální míře zdraví klientů i zaměstnanců.

H.P. 36 jsou ryze českou společností a smluvním partnerem společnosti E.ON, která působí zejména v Brně a okolí a své služby nabízí prostřednictvím stránek http://poruchybrno.cz a http://nonstop-elektrikar-brno.cz.