Frenštát pod Radhoštěm zavádí energetický nástroj EMA+

2. 2. 2019

Frenštát pod Radhoštěm zavádí energetický nástroj EMA+

Naše společnost zvítězila nad dalšími třemi uchazeči o veřejnou zakázku Nákup SW aplikace pro energetický management vyhlášenou městem Frenštát pod Radhoštěm. Moderní portál EMA+ bude sloužit jako základní nástroj pro zavedení energetického managementu pro toto město. Tato cloudová aplikace bude uživatelům umožňovat zejména monitorování a vyhodnocování spotřeby energie a ostatních médií za využití dálkově spravované databáze ovládané přes webové rozhraní určenou pro dlouhodobé sledování a vyhodnocování energetických a ekonomických dat u komodit elektřina, zemní plyn, teplo a voda.

Budou ji využívat jak městský úřad tak jeho příspěvkové organizace. Celkově se předpokládá, že se v něm budou evidovat odběrná místa v objektech využívaných městským úřadem, organizačními složkami města (Městské kulturní středisko, Správa městských sportovních zařízení, Středisko sociálních služeb, Technické služby, Jednotka sboru dobrovolných hasičů, Městská policie) a příspěvkovými organizacemi města (mateřské školy + základní školy + Astra, centrum volného času).

Město Frenštát pod Radhoštěm leží v Beskydech, v malebné části Moravsko-slezského kraje a je zřizovatelem řady příspěvkových organizací. Více informací o městě lze nalézt na https://www.mufrenstat.cz/.